OLYMPUS DIGITAL CAMERA

VYHRAJ VOUCHER 500 KČ NA NÁKUP ADIDAS

Zdravím!
Zítra to bude přesně rok, co vzniknul tenhle blog. Přesně rok od zápisu na vysokou a snad poslední hotová zkouška prváku. Takže jestli se zadaří, zítra kolem 11 dopoledne už budu mít oficiálně prázdniny! Co víc si přát… a protože se mi to zdá jako dobrý důvod odměnit Vás, čtenáře, občasné návštěvníky nebo jen náhodné zbloudilce, rozhodla jsem se pro Vás uspořádat soutěž 🙂 A jak už napovídá název, bude to voucher na nákup v hodnotě 500 Kč na internetovém obchodě A-mania! Kdo sleduje můj instagram, ví, že oblečení do fitka, na squash a na běhání kupuju ze všeho nejradši. A za tenhle eshop se můžu zaručit, protože jsem si u nich kdysi objednávala tričko, které jste mohli vidět tady.
Podmínky soutěže:
1) Odebírat blog skrz GFC. 
2) Na stránkách www.a-mania.cz vyber produkt, na který bys chtěl/a voucher využít. 
3) Nezapomeň na sebe uvést kontakt – ideálně email.
 
Jak na GFC odběr: (Přihlas se na gmail, otevři stránku blogu a vpravo v menu přihlaš odběr pod nadpisem „followers“).
 Voucher můžeš použít na celý nákup nebo jako slevu na dražší věc. Výběr produktu je nezávazný a v případě výhry můžeš svůj výběr ještě změnit.
 
Výherce soutěže vylosuji 1.7.2016 a oznámím na facebookové stránce blogu.
 
 
 
 

20 thoughts on “VYHRAJ VOUCHER 500 KČ NA NÁKUP ADIDAS

  1. Deni, je to šílený jak ten čas letí.. přesně si pamatuju tvoje začátky, jako kdyby to bylo včera 😀 Je úžasný, kam jsi se za ten rok posunula! (nejen s blogem) :-)) Hlavně ti moc přeju že se ti povedly všechny zkoušky, vím, co je to za stres.. 🙂 teď už si jen užívat léta naplno! 🙂 Moc ti fandím! Měj se moc krásně!

    Jo a z eshopu bych si vybrala nejroztomilejší top-sportovní podprsenku, jak jinak, než růžovou 😀 je nádherná http://www.a-mania.cz/tilko-adidas-bra-top-AJ8060. Tak krásný léto! 🙂 Anet. anetka.uhk@gmail.com

  2. Jé… prohlížela jsem e-shop a říkala si, co by se mi zrovna hodilo za sportovní oblečení. Kupodivu jsem na tom teď tak, že mám víceméně od všeho dostatek. A to se normálně nestává, žejo. :DD Pak mě napadlo – co třeba cokoliv růžovýho? Být za princeznu v posilovně, to je přeci skvělý! Naštěstí mě to ale přešlo hned, jak jsem uviděla tohle (http://www.a-mania.cz/tilko-adidas-lightweight-tan-AJ4893#) tílko. Došlo mi, že vlastně nemám nic úplně tenkýho na běhání v létě a běhat u nás na vesnici jen ve sportovní podprsence, nee prosím. Takže tak. 😀

    Nikol – nikolmudrova@gmail.com (readeatandlive.blogspot.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *