HAAG BEACH THROWDOWN

Krásný večer!

Po dlouhé době (téměř po měsíci) se hlásím se článkem, kterým se ještě na pár minut vrátím zpátky do Nizozemska, konkrétně do úplně posledního víkendu, kdy jsem se vydala za Nelou do Haagu, mýho nejoblíbenějšího města v Nizozemsku vůbec. Tentokrát to ale nebyl ani Gin and Tonic festival, ani běžecký závod, ale crossfitový závody!

Asi není žádný tajemství, že jsem na podzim začala s crossfitem. A že to byly krušný začátky! A i když v tom tak nějak pokračuju a po návratu z Nizozemska jsem se neuvěřitelně těšila zpátky do Meatfactory, pravdou bylo, že crossfitový závody jsem viděla vždycky maximálně online. Games v roce 2017 mě absolutně dostaly a já tenkrát hltala každej záběr. A tak když mi na facebooku vyskočila událost, že v Haagu budou crossfitový závody a ještě k tomu na pláži, byla to jasná volba. A jako milej bonus jsem dva dny před závodem zjistila, že tam závodí moje kamarádka z Prahy, kterou znám už od dětství a ona už nějakej ten pátek bydlí v Amsteru. A byla skvělá!

Haag Crossfit BeachThrowdown

Celý den jsme pak s holkama seděly na tribunách nebo přešlapovaly v písku a fandily buď Míše, která závodila v kategorii Charlie, anebo všem ostatním, kteří trpěli na ploše. Jeden z prvních workoutů ve dvojicích pak byla kombinace assault biku a nošení medicine ballů, který měly tři různý váhy (kdy ten nejtěžší pro muže byl tušim 80 kg a pro holky 50 kg) a holkám se ten workout povedl natolik, že vyhrály svojí vlnu. Dalším z workoutů bylo nošení sandbagů na čas a ten třetí, asi nejtěžší, byla kombinace dumbbell snatchů se šplháním po horizontálním laně, kde ze 4 vln celý workout dokončila snad jen jedna dvojice. Nejhorší na tom pak byly ty pády, kdy z ničeho nic v půlce lana někdo spadl a rozplácl se na písku, kde se mu do zad zarazily všechny možný kamínky a mušle a on i tak hned vstal a běžel zpátky, aby stihl alespoň jedno další kolo, než jim vyprší 12 minutovej time cap.

Nejlepší na tom všem pak bylo, že jsme mohly i většiny workoutů stát přímo u fieldu, takže se většina závodu odehrávala jen pár metrů před náma. Společná byla i část zázemí pro diváky a atlety, takže jsme se všichni potkali na jednom místě a panovala tam skvělá přátelská atmosféra.

A pokud vás alespoň trochu zajímá, jak to vypadalo, můžete se podívat na pár fotek, který jsem pořídila.
A příště už se přihlásim s trochu aktuálnějším článkem, slibuju!

Haag Crossfit Beach Throwdown

Crossfit Haag Beach Throwdown

Crossfit Haag Beach Throwdown

Crossfit Haag Beach Throwdown

Crossfit Haag Beach Throwdown

 

1 thought on “HAAG BEACH THROWDOWN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *